Pojacalo sa TDA 7294

Rasprava o el. shemama, pitanja i diskusije. Ako ti treba neka shema, ovdje pitaj.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
HOOLIGAN
Posts: 19
Joined: 04-07-2005, 01:40

Pojacalo sa TDA 7294

Post by HOOLIGAN »

Zdravo svima molim vas ako neko ima semu pojacala sa tda 7294
da mi javi
hvala unapred
tirinda
Posts: 4
Joined: 18-07-2005, 14:01
Contact:

Re:Pojacalo sa TDA 7294

Post by tirinda »

Imam ja, Ako ti je dovoljan data sheet mogu ti ga poslati, samo daj adresu. A ako zelis PCB, moras sacekati dok je ne napravim.

Pozdrav

d
HOOLIGAN
Posts: 19
Joined: 04-07-2005, 01:40

Post by HOOLIGAN »

e mail javorkas@sezampro.yu molim te posalji sto pre hitno mi je
\
hvala
tirinda
Posts: 4
Joined: 18-07-2005, 14:01
Contact:

Re:Pojacalo sa TDA7294

Post by tirinda »

Poslato.
molim

Za sve koje interesuje, celi data sheet mozete skinuti ovde:
http://www.st.com/stonline/books/pdf/docs/1057.pdf
User avatar
HolyDancer
Posts: 17
Joined: 30-07-2005, 19:03
Contact:

Post by HolyDancer »

dali je tko uspio od vas napraviti ovo pojačalo? i dali dobro radi?
User avatar
roberto
Penjem se :)
Penjem se :)
Posts: 63
Joined: 24-07-2005, 18:09
Location: Hrvatska / Zagorje
Contact:

Post by roberto »

HolyDancer wrote:dali je tko uspio od vas napraviti ovo pojačalo? i dali dobro radi?
pozdrav!
ja sam napravio,danas radim vec peto,frendu<neke sam i prodao>,radi odlicno,nego ako netko zna,ovo danas sam "popravljao",tj imam jedno pojacalo,sa tim int.ali ne radi,zbog toga jer je pregorio jedan drugi dio(nije vazno sad),i skidao sam tda7294 s plocice da bih ga zalemio na drugu, i tada mi se slomila nozica za V-(napajanja),..,zna li netko dali bi mogao spojiti na hladilo(kuciste) minus,jer je hladilo na minus potencijalu?,.,nemogu nikako popraviti tu nozicu,a zao mi je ga sad zbog toga baciti,?? zna li netko dal bi to radilo? dajte ako netko zna cim prije javite,da ne isprobavam bezveze ako nebi radilo!

inace pojacalo je odlicno,malo se grije(poprilicno),pa mu je potreban hladnjak(malo poveci),sve najbolje o njemu imam,nema losih iskustava(osim slomljene nozice) :)))

lijep pozdrav! hvala!
zen-x
Napredujem
Napredujem
Posts: 121
Joined: 07-12-2005, 19:44
Location: RH - Podravska Moslavina

Snaga poja&#269;ala

Post by zen-x »

He znam da je ovo već stara tema, ali zanima me kolika je maksimalna snaga ovog pojačala? Na stranicam Chipoteke piše da mu je snaga 2*100w, a ja imam shemu na kojoj piše 2*150w, jel to istina ili? Inače razmišljam da pravim ovo pojačalo ili ne, vidit ćemo šta snaga kaže! :roll:
Post Reply