RF daljinska komanda?!

Rasprava o el. shemama, pitanja i diskusije. Ako ti treba neka shema, ovdje pitaj.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
amd3
Posts: 1
Joined: 28-11-2005, 23:21

RF daljinska komanda?!

Post by amd3 »

Radio bi neki brodic na daljinsko upravljanje ali trebam odasiljac/prijemnik sa 6kanala. (da moze lijevo/desno, naprijed + 4 kanala za spec efekte).

Ima li netko shemu koja radi?
Rule
buco

Post by buco »

Kanale dobijes jednostavno ako koristis racunalo tj svaki prijamnik moze postat "kanal" s jednog jedinog predajnika iste freq . Dal ces modulitat amplitudno cisti digitalni niz u nosioc ili na neki drugi nacin kod kratkih nizeva nije toliko vazno .
Wins
Posts: 5
Joined: 10-01-2011, 19:02

Re: RF daljinska komanda?!

Post by Wins »

evo da osvježim temu malo...možete li dati neke linkove za tutoriale ili na bilokoji naćin pomoći oko moduliranja signala?
fala
jmikica
Posts: 18
Joined: 22-01-2011, 10:14

Re: RF daljinska komanda?!

Post by jmikica »

zdravo.ija imam nekoliko pitanja :dali za tele komande moze da se koristi modul 433mhz (688mhz) i to samo oni kao izlaz i koliki je domet istih,to isto vazi za module 2,4 ghz,gotovi uredjaji su prilicno skupi,pa razmisljam modulu+pic+dekoder=~20 EVRA i to bude odlicno. ali treba neka shemica za tako nesto pa nebi bilo lose da neko pomogne ako moze.ja probao svuda traziti ali ne nadjoh adekvatnu.pozdrav svim elektronicarima
[URL=https://datesnow.life]Verified Damsels[/URL]
multiform
Posts: 1
Joined: 20-09-2011, 17:59

Re: RF daljinska komanda?!

Post by multiform »

Ja i sin izradi nešto što se traži ali smo pločice i materijal nabavili u BART elektronika Zagreb
Post Reply