samples

Forum o svemu i svačemu, ALI vezanim za elektroniku.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax, LAF

Post Reply
padova
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 41
Joined: 05-08-2007, 05:01

Post by padova »

Mogu li se negde naruciti PIC Microkontroleri ?
User avatar
DaTi
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 730
Joined: 10-06-2007, 13:24
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by DaTi »

pogledaj 2 posta gore i videces sta sam napisao. Nemozes se ni registrovati pa ih ne mozzes i naruciti
User avatar
Dariolo
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 822
Joined: 24-08-2006, 23:29
Location: Žepče (BiH), Zagreb (HR)

Post by Dariolo »

jel ko narucivo iz OKW-a ista u zadnje vrijeme, izgleda da su prestali sa samplovima, ili sam ja zaboravio kak se narucuje :? :?
User avatar
Lukand
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 652
Joined: 10-01-2006, 11:29
Location: Croatia
Contact:

Post by Lukand »

Do sada mi je došlo 7 narudžba iz vishay-a, a zadnjih mjesec dana non - stop mi odbiju narudžbu kao da nemaju više djelova, uvijek se ponovno registriram na nove podatke tako da mislim da su prestali davati djelove
http://land1.blog.hr" onclick="window.open(this.href);return false;

I like software and hardware
My hobbies are PHP programmering, PCB creating and C++ 3D progrmming
http://www.speedtest.net/result/698562022.png" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
ShOkRe
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 468
Joined: 10-01-2007, 20:55
Location: Pula

Post by ShOkRe »

ma mene bas pilaju ovi iz microchip-a, od 7 puta sto sam narucio samle 2 put mi je stiglo, jer u hrvatsku ne nose pa sam napisao pod italiju, i na adresu2 spedire per croazia, i eto 2 od 7, ali sad sam prebacio adresu na frenda u slo, pa ako dodje njemu, on mi lako posalje u koverti.... nije ni skupo, moze i ko obicno pismo, zabode ih u spuzvicu..,..

evo bas cu probati zatraziti sample na novu adresu....

treba mi onaj enc i 18f89j60

ako ima ko neku bolju kvaku neka javi...
User avatar
Lukand
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 652
Joined: 10-01-2006, 11:29
Location: Croatia
Contact:

Post by Lukand »

ja sam naručio 3 puta od vishay i došlo, tada sam naručio uvijek bez veze, i sad točno odaberem ono što trebam, kažu mi da to nemaju, da li je slučajnost da već tri puta tri različite stvari koje mi trebaju da nemaju ili više nedaju
http://land1.blog.hr" onclick="window.open(this.href);return false;

I like software and hardware
My hobbies are PHP programmering, PCB creating and C++ 3D progrmming
http://www.speedtest.net/result/698562022.png" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
pedja089
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 7874
Joined: 20-02-2007, 14:50
Location: Beočin -Srbija

Post by pedja089 »

ma ne daju....
meni su prvi put poslali i pokusao sam jos nekoliko puta i sta god narucim oni nemaju...
registruj se ponovo i stavi drugu adresu i videces da ce imati....
User avatar
ShOkRe
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 468
Joined: 10-01-2007, 20:55
Location: Pula

Post by ShOkRe »

evo bas reko da vam javim, imam kolegicu u slo i dao sam njenu adresu, a mail od moje firme, i samplovi uredno stizu....
a jedan koji je os bio imenovan na Pulu, kruzio je mjesecima i prekjučer stigao, tako da sam dobio 2 ista, (drugi sam narucio jer sam mislio da prvi nece nikad stici....)
oni koji vjeruju u vještice, nebi ovo ni pisali jer bi rekli da ce im donjeti maler... :wink: ali evo kucam u drvo da nastave dolaziti, jer nije mi problem platiti, nego gdje da ja kupim npr 18f67j66 samo tako.... nema šanse.... niko nema, a ovako mogu probati dali priča drzi vodu, pa ako krene, nikad nije bed na veliko kupiti....
pa za to sampleovi i služe, samo što u mikrochipu imaju velike apetite, uvjek pitaju koliku proizvodnju planiraš, 1000 10000 ili više :lol:
pa da imam trziste za 1000 nebi bio di jesam i radio što radim za kruh i mljeko :evil:
milee
Posts: 9
Joined: 19-01-2008, 17:50

Post by milee »

Salje li Maxim u BiH? u Srbiju ne salju, pa sam dao adresu koleginice iz Banjaluke. Dobio sam mail da ce poslati... hoce li?

i da... isto pitanje za Atmel :roll:
User avatar
Smjesko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4012
Joined: 26-12-2005, 17:12

Post by Smjesko »

ShOkRe wrote: ...
pa da imam trziste za 1000 nebi bio di jesam i radio što radim za kruh i mljeko :evil:
Eh Kreso. Ibanez imas. Ugledaj se na Sajetu, zasadi malo Lovranskih cresanja, napisi jedan predivni evergreen i neces vise morati raditi za kruh i mlijeko :!: :D
User avatar
ShOkRe
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 468
Joined: 10-01-2007, 20:55
Location: Pula

Post by ShOkRe »

ma da, neznam dali si to reko jer znas, ali smo u vojsci (4.klasa) zajedno imli bend :D ,ozbiljno, nemoj me tjerati da uploadam sliku, negdje je jos imam..... bend je bio, aj bok, ali zicer da vojni dani prodju totalno antivojno, cuge,cure, i zabave i svaki par dana doma....
92, 2002...2008 u jeb. kolko je prošlo ?!
cekaj na kom sam ja to threedu ? sample ? da dosli mi opet iz nationala, trebali mi 3.3v lowdrop-ovi
User avatar
marty.markoh
Napredujem
Napredujem
Posts: 162
Joined: 21-10-2007, 17:14
Location: hr

samples

Post by marty.markoh »

Maxim nešalje kod nas :( (regija bivše juge)-samo pošalju odbijenice-"žalimo ali...".National mi je poslao da bi trebao učestvovati u cijeni transporta(20-ak dolara)-pa će onda poslati.Sve u svemu-raditi i kupiti si puno ,puno samplova- :D
User avatar
Smjesko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4012
Joined: 26-12-2005, 17:12

Post by Smjesko »

ShOkRe wrote:ma da, neznam dali si to reko jer znas, ali smo u vojsci (4.klasa) zajedno imli bend :D ,ozbiljno, nemoj me tjerati da uploadam sliku, negdje je jos imam..... bend je bio, aj bok, ali zicer da vojni dani prodju totalno antivojno, cuge,cure, i zabave i svaki par dana doma....
92, 2002...2008 u jeb. kolko je prošlo ?!
cekaj na kom sam ja to threedu ? sample ? da dosli mi opet iz nationala, trebali mi 3.3v lowdrop-ovi
Ajd uploadaj sliku, da vidim one jebene petokrake. Vec me malo nostalgija hvata kad se sjetim one djubradi od oficircina. :D
l3xu5

Post by l3xu5 »

po hiljaditi put postavljam pitanje , salju li vam redovno kad narucite?
ja narucim i dobijem izvijesce da ce doci nakon 7-10 dana dobijem da nemaju tog sampla-UVIJEK
milee
Posts: 9
Joined: 19-01-2008, 17:50

Post by milee »

stiglo u BG :wink:
Shenda

Post by Shenda »

@ leksus... a ko te to stalno laže?

Promijeni firmu od koje naručuješ...
milee
Posts: 9
Joined: 19-01-2008, 17:50

Post by milee »

CentralSemi se izgleda istrosio saljuci kataloge na balkan, pa su mene zvali telefonom da potvrde podatke... Rece mi operaterka da ce mi poslati, ali nista ne stize...

I koja je fora kod Intersila, oni sve odbijaju...!?
l3xu5

Post by l3xu5 »

Shenda wrote:@ leksus... a ko te to stalno laže?

Promijeni firmu od koje naručuješ...
Vishay :D
Shenda

Post by Shenda »

Nemoguće :!: :!: :!:

Meni danas stiglo... dvobojne četvrtaste ledice i 7-segmentni disp - 10 kom.
milee
Posts: 9
Joined: 19-01-2008, 17:50

Post by milee »

ahaha
mozda predvidjaju :D

Maxim salje u Republiku Srpsku
dobre im one kutijice :D
Post Reply