gsm alarmni dojavnik

Rasprava o el. shemama, pitanja i diskusije. Ako ti treba neka shema, ovdje pitaj.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
stipo
Posts: 5
Joined: 02-02-2005, 01:57

gsm alarmni dojavnik

Post by stipo »

Pozdrav svim clanovima! Jedno pitanje bi htio dati. Da li neko zna nacin da obicni mobitel koristi za dojavu o alarmu (bilo sms ili "goli poziv") jer takvi sustavi (tvornicki) kostaju i do 500 E."Okidaju" se sa NC/C. Znaju mi zatrebati a "obicnim" ljudima su preskupi
HJasko
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 44
Joined: 16-01-2005, 09:45
Location: Zmajev Grad
Contact:

Post by HJasko »

Pozdrav !
Imas na Downloadu vise projekata koji ti mogu pomoci vezano za dojavu o alarmu (ja sam ti inace vlasnik Servisa za alarme i video nadzor) a ako hoces nesto "profi" onda mi se javi na private jer te mogu uputiti na neke adrese u Beogradu gdje je cijena istih oko 150-170 Eura po komadu ...


HJasko
User avatar
trax
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 3509
Joined: 08-01-2005, 18:04
Location: 75k, BA
Contact:

Re: gsm alarmni dojavnik

Post by trax »

stipo wrote:Pozdrav svim clanovima! Jedno pitanje bi htio dati. Da li neko zna nacin da obicni mobitel koristi za dojavu o alarmu (bilo sms ili "goli poziv") jer takvi sustavi (tvornicki) kostaju i do 500 E."Okidaju" se sa NC/C. Znaju mi zatrebati a "obicnim" ljudima su preskupi
Da li ti ovo odgovara: http://www.elektronika.ba/projekti/?akc ... dprojekt=4

???

Trax
stipo
Posts: 5
Joined: 02-02-2005, 01:57

Hvala!

Post by stipo »

Tek sam sada, otvorio ve prijedloge, zahvaljujem obojici. Nisam stigao da otvorim rar file, nedavno sam formatirao disk, pogledacu kod kuce. Vjerujem da ce biti vrijedno truda.
User avatar
trax
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 3509
Joined: 08-01-2005, 18:04
Location: 75k, BA
Contact:

Post by trax »

FaCe_In_MIRRoR
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 34
Joined: 09-01-2005, 23:51

Post by FaCe_In_MIRRoR »

Hahaha... bog si, u razvodnu kutiju ga strpo :lol:
Post Reply