VU metar

Rasprava o el. shemama, pitanja i diskusije. Ako ti treba neka shema, ovdje pitaj.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
ivano_007
Posts: 16
Joined: 14-09-2009, 20:30

Re: VU metar

Post by ivano_007 »

hmm...jel možeš to malo laićki objasnit, ali koliko sam razumio taj je sklop profesionalniji, e sad nemam pojma, raspitat ću se još malo i posavjetovat sa prijateljima, hvala Smijesko :)
ss16cuber
Posts: 3
Joined: 13-09-2011, 16:03

Re: VU metar

Post by ss16cuber »

mirzza wrote:Ev da nekazete ja necu vako nako, nije problem nacrtat plocicu ili tako sta, al ako cemo iskreno nije ni meni niko,... al ajde eto.. trebalo bi da je sve uredu ovo sto je okrenuti naopako prema dole idu crvene to je radi pinova lakse je okrenut cijelu plocicu fizicki neg se zezat sa vodovima...
bok mirzza..evo ja sam pocetnik u elektronici..zapravo jos idem u srednju skolu smjer tehnicar za racunalstvo i u skoli radimo tiskane plocice..mozemo predloziti i svoje ideje pa bi ja napravio ovakav VU metar..da li je ovo plocica od one sheme koju si postavio na vrhu stranice?
evo zelim se baviti elektronikom jer je stvarno zanimljiva i moze se puno toga napraviti..ispricavam se ako sam nesto krivo napisao ali i ovdje na ovom forumu sam nov
pozdrav svima :)
User avatar
mirzza
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 722
Joined: 05-12-2006, 22:33
Location: Tuzla

Re: VU metar

Post by mirzza »

Jeste, to je to. :D
ss16cuber
Posts: 3
Joined: 13-09-2011, 16:03

Re: VU metar

Post by ss16cuber »

puno hvala :D
nadam se da nije tesko napraviti plocicu jer mi ova shema izgleda dosta jednostavno :)
User avatar
Klokan
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 419
Joined: 29-03-2011, 18:29
Location: Pakrac - Hrvatska

Re: VU metar

Post by Klokan »

http://m.bareille.fr*e.fr/vu-in13/vumeter_in13.htm

Bolje ovo napravi 100x bolje izgleda
Post Reply