gps za mobitel

Rasprava o el. shemama, pitanja i diskusije. Ako ti treba neka shema, ovdje pitaj.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

maria15
Posts: 2
Joined: 05-06-2006, 21:45

gps za mobitel

Post by maria15 »

imam nokiu i nema gps uredjaj ali bih htjela da da ugradim. cula sam za kompanije kao sto su nav4all i tomtom koje daju i program i uredjaj. tezim prema nav4all posto su mnogo jeftiniji i imaju razne jezike ali neznam bas za koju da se odlucim. trebam pomoc!! :cry:
User avatar
MladaNada
Stariji član
Stariji član
Posts: 2529
Joined: 20-05-2006, 14:57
Location: Banja Luka RS , Novi Sad RS , Herceg Novi CG

Post by MladaNada »

Haha :)
roby44
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 914
Joined: 27-10-2005, 23:49
Location: Hrvatska

Post by roby44 »

mlada nada- ne smiji se! ovo je prvo zensko bice na forumu, kolko ja znam, i to treba proslavit :D
nisam cuo za tako nesto, pa ko zna neka kaze. :roll:
User avatar
MladaNada
Stariji član
Stariji član
Posts: 2529
Joined: 20-05-2006, 14:57
Location: Banja Luka RS , Novi Sad RS , Herceg Novi CG

Post by MladaNada »

Nije prvo :!: :!: :!:
User avatar
stojke369
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 3913
Joined: 19-10-2005, 01:41
Location: Srbija-Paracin

Post by stojke369 »

mlada nado pa sta ti si prvo zensko ili sta izvini ako smo te zanemarili :shock: :D :D :D :D zez :wink:
@maria15 sigurno si mislila na GPRS ali to nemoze da se ugradi koliko ja znam :shock:
roby44
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 914
Joined: 27-10-2005, 23:49
Location: Hrvatska

Post by roby44 »

maria15
Posts: 2
Joined: 05-06-2006, 21:45

Post by maria15 »

hehehe :D salite se salite se...

bila sam vec na njihov sajt. i razumijem sve sto nude. ali i dalje neznam da li je bolje za jeftiniji (besplatan) nav4all :D , ili za skuplji tomtom :( ....
roby44
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 914
Joined: 27-10-2005, 23:49
Location: Hrvatska

Post by roby44 »

pa zapravo ista stvar, istu uslugu nude. a ovo je besplatno zasad.... :D
uzimaj sto je besplatno, a kad pocnu naplacivat onda razmisli sta ces.
User avatar
MladaNada
Stariji član
Stariji član
Posts: 2529
Joined: 20-05-2006, 14:57
Location: Banja Luka RS , Novi Sad RS , Herceg Novi CG

Post by MladaNada »

Ne kontam ovo , jel se treba nesto ugraditi u telefon (GPS) ili je to nesto softverski , trijangulacijom?
User avatar
trax
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 3508
Joined: 08-01-2005, 18:04
Location: 75k, BA
Contact:

Post by trax »

kolko sam ja vidio moras imati GPS prijemnik sa bluetooth-om, onda ima njihova aplikacija koja se instalira na mobitel i salje podatke u bazu/kompjuter. onda ti oni vrate sliku karte kad izkalkulisu i to ti ga bude to :D
User avatar
m.ivanovski
Napredujem
Napredujem
Posts: 110
Joined: 04-04-2006, 22:26
Location: Stip
Contact:

Post by m.ivanovski »

Naj pametnije ti je da si kupis BENEFON ESC.To je GSM+GPS.Moj brat ima takov telefon i je vrlo zadovolan.Moj brat proizveduva i karte za GPS.




Marjan , Macedonia
buco

Post by buco »

Pa ne mislite valda ozbiljno ako je netko stavio US name "mariaxx" da to znaci da je zensko !?? :?
Znate kako je u muskoj populaciji najlakse dobit sve sto trebas !? neznate , pitajte si prijateljice , a kad je net u pitanju stavis US name "marica" i deckima odmah hormoni skoknu i to je to !! :P
Kd budes "opipa" onda bi mogla i bit velika vijerojatnost da zensko , a ne procita korisnicko ime !! :D
Sijecam se takvih "majstora" koji su po pay-tv pokusavali "dignut" ono sto s einace placalo [ master kljucevi , dealerski emulatori isl. ] , budite oprezni s US nameima !! Nikad se nezna da van se "marija " ne pretvori ko pepeljuga u "marija" !! :P
Bilo bi lijepo da i pripadnice suprotnog spola zanima elektronika i da koja navrati , mozda je to bas "marija15" , tko bi ga znao !!??? :D
roby44
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 914
Joined: 27-10-2005, 23:49
Location: Hrvatska

Post by roby44 »

buco wrote:Pa ne mislite valda ozbiljno ako je netko stavio US name "mariaxx" da to znaci da je zensko !?? :?
Znate kako je u muskoj populaciji najlakse dobit sve sto trebas !? neznate , pitajte si prijateljice , a kad je net u pitanju stavis US name "marica" i deckima odmah hormoni skoknu i to je to !! :P
Kd budes "opipa" onda bi mogla i bit velika vijerojatnost da zensko , a ne procita korisnicko ime !! :D
Sijecam se takvih "majstora" koji su po pay-tv pokusavali "dignut" ono sto s einace placalo [ master kljucevi , dealerski emulatori isl. ] , budite oprezni s US nameima !! Nikad se nezna da van se "marija " ne pretvori ko pepeljuga u "marija" !! :P
Bilo bi lijepo da i pripadnice suprotnog spola zanima elektronika i da koja navrati , mozda je to bas "marija15" , tko bi ga znao !!??? :D

haha,lud si buco! majstor si i za zavjere :D
ma daj, pa nije to neka tema, da je napisao/la u "antilaser", heee, onda bi mogli razmisljat o tome, tek onda bi taj tvoj post bio kilometarski :lol: :D
User avatar
MladaNada
Stariji član
Stariji član
Posts: 2529
Joined: 20-05-2006, 14:57
Location: Banja Luka RS , Novi Sad RS , Herceg Novi CG

Post by MladaNada »

Ne vjeruj nikom i nikad!!! nokia 7650 podrzava GPS.
User avatar
stojke369
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 3913
Joined: 19-10-2005, 01:41
Location: Srbija-Paracin

Post by stojke369 »

Aaaa buco samo tako neispustaj dok lepo neopipas :P :P :P Pa javi sta si napipo neko mora da se zrtvije za ekipu a ti budi dobrovoljac.Moj ptofesor iz tehnickog birao dobrovoljce na sledeci nacin: Ti iz prve klupe i ti iza njega vi ste mi dobrovoljci da li ste razumeli.A ti kazi da nisi razumeo ako smes da vidis koliki kec u dnevniku :D :D :D :D
buco

Post by buco »

@roby44 Ma nije to od loseg vina to je od loseg iskustva !!! Pa mi USnamei nista ne znace, kao ni "osobni podaci" dati na upitniku , nema muskog i zenskom US namea !? Ne radi se o teoriji zavijere nego iskustvu , a bio sam na forumu gdije zaista nemas sto uzet ni nis posebno[ da ga ne reklamiramo] pa su 2 muska clana koristila zenske usname s slikom obicno zgodnog "komada " , razlog !?!? reka bi covijek nema ga ali
kad bi "dosle" muski dio je plesa sambu oko njih "dvije" !! Pa vi vidite !!
Kasnije na sastanku clanova se vidilo da imaji viska mesa di ne treba zenska imat !! :P
To sam van rekao cisto tako da znate , neki put nemora postajat osobit razlog za takvu "namjestaljku" !! :P
@stojke pipanje je posao administratora ne moj !! :P Pucanstvo nesmije pipat prije sefa !! :D

@marija15 sto ti imas rec !? jel ono 15 godine !??? :?
User avatar
stojke369
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 3913
Joined: 19-10-2005, 01:41
Location: Srbija-Paracin

Post by stojke369 »

E pa sada sta da kazem administrator mora da postavi svoje dupe na probu :D :D :D :wink:

@Buco sta da ti kazem iskustvo je ipak iskustvo :wink: (teorija i praksa su ipak 2 razlicita pojma) :D
User avatar
UNWANTED
Pravo sam se raspisao :)
Pravo sam se raspisao :)
Posts: 1251
Joined: 21-12-2005, 17:43
Location: hrvatska
Contact:

Post by UNWANTED »

maria15 vec si to pitala na jeygri koliko se meni chini
ali moye da meni neko objasni kako ce mi neko napucati gps u mob koj ne podryava takve frekvencije
JA NE PIJEM DOK VOZIM,JA STANEM I ONDA POPIJEM
-------------------------------------------------------
roby44
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 914
Joined: 27-10-2005, 23:49
Location: Hrvatska

Post by roby44 »

nikako! :D
User avatar
UNWANTED
Pravo sam se raspisao :)
Pravo sam se raspisao :)
Posts: 1251
Joined: 21-12-2005, 17:43
Location: hrvatska
Contact:

Post by UNWANTED »

roby44 wrote:nikako! :D
to i ja kazem ali ta riba je vec pitala ti isto pitanje na jezgri i dobikla slican odgovor ej ma sta je ona prava riba na forumu
JA NE PIJEM DOK VOZIM,JA STANEM I ONDA POPIJEM
-------------------------------------------------------
Post Reply