Obrtomjer Teleoptik

Rasprava o el. shemama, pitanja i diskusije. Ako ti treba neka shema, ovdje pitaj.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
sonata
Napredujem
Napredujem
Posts: 121
Joined: 08-01-2013, 18:01

Obrtomjer Teleoptik

Post by sonata »

Ako slučajno netko ima, treba mi datasheet (ili bilo kakav info, skica, shema spajanja...) za obrtomjer "Teleoptik Zemun", tip 842.1.21.P1:2, 24V.

To bi trebalo spojiti na dizelski brodski motor. Najsličnije što sam našao na netu (po šifri) je 842.1.1, ali taj je za benzince (hvata impulse iskre)...

Hvala svima unaprijed.
Nullius addictus iurare in verba magistri
PJERO
Napredujem
Napredujem
Posts: 136
Joined: 22-01-2011, 08:33

Re: Obrtomjer Teleoptik

Post by PJERO »

Mislim da to nećeš naći nigdje.
Imao sam sličan problem (TORPEDO 732 C) Izbacio sam izvod sa alternatora (W) sa jedne o dioda,bilo koje, i kupio pokazivač broja okretaja za 600 kn. i problem riješio. "Teleoptik" Zemun mi je prilično "lagao" a sa ovim nemam problema.
Pozdrav
PJERO
Napredujem
Napredujem
Posts: 136
Joined: 22-01-2011, 08:33

Re: Obrtomjer Teleoptik

Post by PJERO »

PJERO wrote:Mislim da to nećeš naći nigdje.
Imao sam sličan problem (TORPEDO 732 C) Izbacio sam izvod sa alternatora (W) sa jedne o dioda,bilo koje, i kupio pokazivač broja okretaja za 600 kn. i problem riješio. "Teleoptik" Zemun mi je prilično "lagao" a sa ovim nemam problema.
Pozdrav
sonata
Napredujem
Napredujem
Posts: 121
Joined: 08-01-2013, 18:01

Re: Obrtomjer Teleoptik

Post by sonata »

Hvala na odgovoru.

Da je sve skupa moje, davno bih riješio problem, ali pitanje sam postavio iz usluge za kolegu. Što je najbolje, brodica i uređaj su trenutno (trajno) na Jadranu, a ja u ZG :D
Nullius addictus iurare in verba magistri
Post Reply