vob format??????

Forum koji ne mora biti vezan za elektroniku ali u kojem vrijede pravila foruma!

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax, LAF

Post Reply
babovicb
Posts: 11
Joined: 11-04-2007, 19:04

vob format??????

Post by babovicb »

imam sonijevu kameru, koja sve snima na mini DVD cd, sa koga ne mogu nista da prebacim na komp, a tako nista ne mogu ni da obrađujem.na cd-u ima samo par ikonica, i sve je u .vob formatu? kako da ga prebacim u drugi format?
User avatar
DaTi
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 730
Joined: 10-06-2007, 13:24
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by DaTi »

Ja sto znam jeste da taj format otvaram preko bs pleyera :D
a kako ga prebaciti u neki drugi probaj naci na google :wink:
User avatar
ivan 2
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 575
Joined: 17-07-2007, 10:14
Location: đakovo
Contact:

Post by ivan 2 »

Ej imam i ja sonijevu kameru samo je malo staria pa radi na kasete u onom digitalnom obliku ˝DIGITAL 8˝. Dal si dobio kakve kablove za tu kametru npr usb ili firewire i neki softver za računalo probaj preko tih kablova ako si ih dobio prebacivati, predlažem ti korište winows movie mekera jer je puno jednostavniji (barem tako kod mene)od programa što si dobio s kamerom. Ako tako buđeš prebacivo i radio kupi si DVD-RW za kameru jel šta će i na kompu i na dvd. Filmove od jedan sat kad se obrade u movi makeru besproblema ti stanu na CD (CD ti košta 1-2 kune a taj DVD minimalno 30 kuna pa ti vidi šta ti se isplati. Al kad završiš obradu stisni ˝save to my computer ili spremi na moje računalo˝a onda drugim programom NERO ROXIO napeci u formatu DIVIX na CD. ALI obavezno nemoj brisati DVD na kameri dok ne prebaciš sve na CD i nevidis da je sve OK!!!

Nadam se da sam ti pomogo!!!
Post Reply