auto radio problem

Diskusija o popravkama raznih elektronskih aparata. Njihove sheme, dorade i slično.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax, LAF

Post Reply
lizzard01
Posts: 1
Joined: 20-07-2010, 17:07

auto radio problem

Post by lizzard01 »

Imam sony cdx-gt410u auto radio no u zadnje vrijeme kada je vrijeme toplije radio krči i ima smetnje.dok je temperatura oko 20 manje krči ali prijem nije 100% no kada u autu bude oko 30 on više nije slušljiv koliko ima smetnja.usb i cd rade besprijekorno samo kada prebacim na radio postaju problemi.Molim pomoć...
laki_bs
Napredujem
Napredujem
Posts: 100
Joined: 18-01-2010, 22:18

Re: auto radio problem

Post by laki_bs »

Mozda je neki problem sa antenom... Mada ne znam bas da li temperatura moze da utice na antenu, odnosno prijem signala. Onako iz iskustva znam da je npr. na TV-u bolja slika poslije kise, valjda sto ima manje cestica prljvstine u vazduhu. Elem, za neki ozbiljan i bolji odgovor moraces sacekati nekoga iskusnijeg...
User avatar
ivan 2
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 575
Joined: 17-07-2007, 10:14
Location: đakovo
Contact:

Re: auto radio problem

Post by ivan 2 »

Koda mog susjeda na radiu (sonyjevom se uopče) nije čuo zvuk dok su bile one vručine, i sad kako je zahladilo, opet mu je proradilo.
frwgrg
Napredujem
Napredujem
Posts: 134
Joined: 31-01-2009, 20:43

Re: auto radio problem

Post by frwgrg »

Ja sam imao neki velki radio, http://www.njuskalo.hr/image-w450/auto- ... 808363.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
dao za njega 400 e i za godinu dana je crko.. a nisam uspeo da prikacim makar neki obican, zato sto je prikljucak za ovaj azliciti i komplikovan.
Post Reply