Software koji Nokiu pretvara u prisluskivac ???

Programi za crtanje shema i pločica, simuliranje el. sklopova, savjeti. Diskusija o ostalim programima vezanim za elektroniku.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

suncica2222
Napredujem
Napredujem
Posts: 161
Joined: 20-10-2007, 16:51

Re: Software koji Nokiu pretvara u prisluskivac ???

Post by suncica2222 »

maria_space wrote:dok sa ovim tvojim super bluetooth hack il ti ga BT INFO citas poruke i mozes mijenjati postavke...

bez ikakvog prihvatanja???
maria_space
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 30
Joined: 27-05-2009, 17:20
Location: Zepce, BiH

Re: Software koji Nokiu pretvara u prisluskivac ???

Post by maria_space »

Potrebno je prihvatiti samo prvi put, kasnije ne treba...
User avatar
Sutko
Napredujem
Napredujem
Posts: 119
Joined: 01-02-2009, 15:48
Location: HR

Re: Software koji Nokiu pretvara u prisluskivac ???

Post by Sutko »

Ja sam imao taj bluetooth hack i mogao sam slati poruke mjenjati postavke zvati, kada sam trebo hackati drugi mobitel je trebao prihvatiti dopustenje, cuo sam da ima neki software koji ne treba dopustenje i da lik koji ga je koistio ljudima je nabio racun od 25000 kn (misli se sve ukupno) :lol: :lol:
suncica2222
Napredujem
Napredujem
Posts: 161
Joined: 20-10-2007, 16:51

Re: Software koji Nokiu pretvara u prisluskivac ???

Post by suncica2222 »

Sutko wrote: cuo sam da ima neki software koji ne treba dopustenje i da lik koji ga je koistio ljudima je nabio racun od 25000 kn (misli se sve ukupno) :lol: :lol:
ajde cuj mu i ime ako mozes :azdaja:


a ovaj hak soft sto mu treba odobrenje...sta reci,kakvo je to hakovanje kad ti treba odobrenje :azdaja: :roll: :oops:
User avatar
Sutko
Napredujem
Napredujem
Posts: 119
Joined: 01-02-2009, 15:48
Location: HR

Re: Software koji Nokiu pretvara u prisluskivac ???

Post by Sutko »

Pitat ću čovjeka kada izađe iz zatvora :lol: :lol: :lol:
User avatar
pedja089
Administrator sajta
Administrator sajta
Posts: 7874
Joined: 20-02-2007, 14:50
Location: Beočin -Srbija

Re: Software koji Nokiu pretvara u prisluskivac ???

Post by pedja089 »

e ovako, ima li zastita od ovog hacka, posle prihvatanja,moze li se nekako spreciti citanje poruke.
i na koji nacin se jos mogu nadgledati poruke bez veze sa mobilnim, jer znam slucaj u kojem se citaju.
ali ne znam kako spreciti. u pitanju je 064 mreza
edit: i moze li ovaj hack da ukljuci bluetooth na telefonu koji se spiunira?
User avatar
Dariolo
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 822
Joined: 24-08-2006, 23:29
Location: Žepče (BiH), Zagreb (HR)

Re: Software koji Nokiu pretvara u prisluskivac ???

Post by Dariolo »

Ovo je obična JAVA aplikacija za mobitele s kojom se mogu radit te operacije čitanje poruka, imenika, multimedija,...
I radi dok je na drugom mob-u upaljen bluetooth, tako da ti je najjednostavnija zaštita ugasi bluetooth :D

A sad nisam se odavno zabavljo sa tim mobitelima al vjerovatno ima dosta moćnijih aplikacija za symbian telefone
maria_space
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 30
Joined: 27-05-2009, 17:20
Location: Zepce, BiH

Re: Software koji Nokiu pretvara u prisluskivac ???

Post by maria_space »

Postoji opcija kada hakiras mobitel, da zakljucas bluetooth onome koga hakiras, znaci da ga on ne moze ugasit, dok ga ti ne ugasis... :lol:
Takodjer mozes mu postaviti lozinke na poruke i onda on ne moze uci u njih, ako mu mobitel ima te postavke...mozes manipulirati njegovim mobitelom... :D
A za zastitu imas jedan drugi program koji ne dozvoljava hakiranje...Samo ga ja nemam :lol: :lol:

edit: Pedja, ne mozes ga hakiranjem upaliti, al mozes napraviti da ga taj netko ne moze ugasiti, dok ti ne vidis ono sto zelis vidjeti... :lol: :lol:
beba
Posts: 20
Joined: 21-03-2009, 20:59

Re: Software koji Nokiu pretvara u prisluskivac ???

Post by beba »

e dok dobijem mobitel s popravka...ako ga dobijem...valjalo bi ovo sve isprobat...
suncica2222
Napredujem
Napredujem
Posts: 161
Joined: 20-10-2007, 16:51

Re: Software koji Nokiu pretvara u prisluskivac ???

Post by suncica2222 »

mozda nije losa ideja za tog ko je programirao ovo da taj prvi nephodni request koji zrtva treba da prihvati bude u obliku kao da mu stize poruka ili slicno,pa da zrtva to mahinalno prihvati :azdaja: :roll: :lol: :wink:

znaci phishing style,strana koja mu se podize da lici na nesto sto mu se cesto dize na telefonu,a da on time u stvari nesvesno prihvata bluetooth zahtev
maria_space
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 30
Joined: 27-05-2009, 17:20
Location: Zepce, BiH

Re: Software koji Nokiu pretvara u prisluskivac ???

Post by maria_space »

Ali opet na telefonu se pojavi ikona povezivanja bluetooth, jedino ako je haker brz pa da odmah zaljuca mobitel dok ovaj nije uspio prekinuti bluetooth vezu... :lol: :lol:
edit: takodjer moze ovaj sto je hakiran izvaditi bateriju iz mobitela i kada ju ponovno stavi tada svi postavi koji je haker promjenio ostanu na mobitelu, tako da mu bude jos gore :lol: :lol:
suncica2222
Napredujem
Napredujem
Posts: 161
Joined: 20-10-2007, 16:51

Re: Software koji Nokiu pretvara u prisluskivac ???

Post by suncica2222 »

jao majo,al si zajebana :lol:
maria_space
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 30
Joined: 27-05-2009, 17:20
Location: Zepce, BiH

Re: Software koji Nokiu pretvara u prisluskivac ???

Post by maria_space »

Suncica, to se tebi samo cini... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
stefaca
Napredujem
Napredujem
Posts: 143
Joined: 28-04-2009, 20:16
Location: Bor
Contact:

Re: Software koji Nokiu pretvara u prisluskivac ???

Post by stefaca »

dobra fora ovaj BT ali ko je blesav da prihvati BT konekciju sa nekog nepoznatog telefona? mislim da to moze samo bas neko dete da uradi. ako mi je volja da spijuniram nekog verovatno bih isao na usmeren mikrofon ali to mi dodje malo skuplja varijanta. opet sa druge strane ovo je bolje resenje http://www.limundo.com/aukcija-Prislusk ... OP--408964" onclick="window.open(this.href);return false;

mada ako nekome ne verujem i bas treba da ga prisluskujem taj neko verovatno vise ne bi bio u mojoj okolini i ne bi gubio vremena na nebulozne stvari.
copyrighted by STEFACA®
suncica2222
Napredujem
Napredujem
Posts: 161
Joined: 20-10-2007, 16:51

Re: Software koji Nokiu pretvara u prisluskivac ???

Post by suncica2222 »

i da placam telefonski racun kao da telefoniram satima??? :azdaja: si lud?

plus 2000 za ovo a ovo je obican telefon koji ima za 200 dinara na buvljaku,samo mu otkacis ekran i zvono? :azdaja:


:roll: :oops: :lol: :shock:
User avatar
stefaca
Napredujem
Napredujem
Posts: 143
Joined: 28-04-2009, 20:16
Location: Bor
Contact:

Re: Software koji Nokiu pretvara u prisluskivac ???

Post by stefaca »

ni malo ako ti je bas stalo da spijuniras. ako nista mreze u srbiji podrzavaju uslugu 'omiljeni broj' koja ti za cca. 150din omogucava da pricas mesec dana bez prestanka.

e sad, razmisli. da ima zvono i da pozoves tu karticu da li ce taj koga spijuniras cuti zvono? jedino da je corav, gluv i glup a takvog nemam razloga da spijuniram :lol:
copyrighted by STEFACA®
Post Reply