Procijena PG302

Ako želite razmijeniti neke dijelove sa kolegom ili tražite neki dio, ovo je forum za vas.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax, LAF

jhanus
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 37
Joined: 16-04-2007, 08:08
Location: Hrvatska

Post by jhanus »

Ajojjjj jeste, umjesto da čovjeku pomognete da kupi sok za sebe i za plavušu koja mrda guzom....

Nova cijena 200kn, evo ...
:roll:
User avatar
Smjesko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4012
Joined: 26-12-2005, 17:12

Post by Smjesko »

Evo cjenkanje je pocelo. Feko, ajde dizi ponudu, mozda se nadjete negdje na pola puta. :D
r2d2
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 408
Joined: 08-01-2007, 18:38
Location: Zagreb

Post by r2d2 »

evo ja opet nudim 50 kn al zadnji put, i ponuda vazi danas do ponoci :lol: :lol:
...:::SVAKO "ZASTO", IMA SVOJE "JEBIGA":::...
User avatar
Feko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4394
Joined: 23-07-2008, 06:18
Location: Hrvatska, Slavonija, Selo moje malo...

Post by Feko »

Kasnim...doma trenutno više nemam net :twisted: ...evo ja dajem 55 kuna :lol:
User avatar
Smjesko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4012
Joined: 26-12-2005, 17:12

Post by Smjesko »

@jhanus, sad ti opet malo spusti. :lol:

@Feko, zena popiz.... i potrgala zice?? Sigurno si je preforsirao s onim skeniranjem. :lol:
User avatar
Feko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4394
Joined: 23-07-2008, 06:18
Location: Hrvatska, Slavonija, Selo moje malo...

Post by Feko »

Smjesko wrote:@Feko, zena popiz.... i potrgala zice?? Sigurno si je preforsirao s onim skeniranjem. Laughing
Ma vozaju me za DSL i zadnja informacija je bila da pređem sa ISDN na normalni POTS priključak, i napravio ja to...aaa....još ništa od ADSL-a.
Navodno ga mogu dobiti (barem tako kaže monter) no problem je u komunikaciji Zagreb-Osijek-pa Donji Miholjac gdje je monter tj on nikako
da dobije nalog da me priključi...automatika jebeniše :roll:


@Smješko, imaš li koga u HT-u :?: da to malo pogura :D
User avatar
imocanin
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 523
Joined: 08-01-2007, 12:08
Location: Imotski, Split

Post by imocanin »

Ma u HT- sjede samo supci...jednome prijatelju sam spaja ADSL...dobio je potvrdu da mu je u centrali priključen dsl na telefonsku liniju...prominio sam 3 rutera da nije slučajno do njih jer nikako nije bilo dsl signala, sve kablove provjerio...a problem je bio u centrali jer su tek tjedan dana nakon sto su poslali potvrdu priključili DSL :lol: :lol:
Cirkus Kolorado :D
User avatar
Smjesko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4012
Joined: 26-12-2005, 17:12

Post by Smjesko »

@Feko, koliko je daleko tvoje selo od Mixoljca? Imas li podatak o vrsti i starosti centrale na koju si prikljucen? Ima li tko u tvom selu DSL?
Ovo sto se tice ISDN-a je tocno. Moras ga prvo iskljuciti da bi ukljucio DSL jer su protokoli razliciti. S T-com-om je u 99% slucajeva stanje problematicno jer lazu. Reklamiraju med i mlijeko, a prodaju jeftinu rakiju i ustajale jabuke.
Ako hoces stvar pogurat, naoruzaj se s nekoliko kila kulena i najavi se sefu tehnicke sluzbe u Mixoljcu. U suprotnom, moras bit strpljiv - uostalom, samo se sjeti kad si morao cekati da ti ONA prvi put dade. :wink: :lol:
User avatar
Feko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4394
Joined: 23-07-2008, 06:18
Location: Hrvatska, Slavonija, Selo moje malo...

Post by Feko »

Ma selo koje je spojeno sa mojim je dobilo DSL, stavili DSLAM u centralu zbog škole koja je između tog i mojeg sela, a moje selo je veće :lol: broj pošte u tom selu je od mog sela, u mom selu je i pošta, i direktor te osnovne škole je iz mog sela i njemu su spojili DSL i nikako mi nije jasno zašto su stavili DSLAM u tu manju centralu koja je u domu u tom manjem selu a ne u mom većem selu koja je u pošti. Poslije sam saznao da je u pitanju bila politika. Centrale su jedna od druge oko 2 km....sve mogučnosti imam no problem je što oni u zagrebu pojma nemaju gdje su Podgajci Podravski, i kada ukucaju moj broj telefona u provjeru-nema mogučnosti priključka i tu se
priča za njih a na žalost i za mene završava
User avatar
pejky
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 701
Joined: 07-01-2006, 21:33
Location: Tuzla
Contact:

Post by pejky »

Pa imas li mogucnost za kakav wireless???
Kod nas je skoro svako selo (barem oko Tuzle) pokriveno signalom makar jednog provajdera.
A i ako nije, napravi se dogovor da kod nekog na kucu stave AP, a da se nadje minimalno 5 korisnika koji ce imat pristup tom AP-u.
...kada posisaš sva vesla, tada Nikola si Tesla, s pravom mozes reci da je struja tvoja...

http://www.pik.ba/profil/pejky/
User avatar
Feko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4394
Joined: 23-07-2008, 06:18
Location: Hrvatska, Slavonija, Selo moje malo...

Post by Feko »

Ma probao sam mobilni carnet i jedva sam dobio EDGE što je čista pušiona....
razmišljao sam da napravim 2 kantene sa satelitskom pa da probam umrežiti sa poslom no čisto sumljam da bi imao opticku vidljivost, a daljina je 9 km
zračne linije...no opet mi za to treba 2 router-a....sve u svemu ispod 1200 kuna ne bih prošao no imao bih onda besplatni flat :wink: no puno mi je sve to kupiti i probati pa da na kraju ne radi
User avatar
Smjesko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4012
Joined: 26-12-2005, 17:12

Post by Smjesko »

Hm. Tko ti je rekao da moras otkopcati ISDN? Predpostavljam da su ti to rekli iz T-com-a. Sad mi nije jasno ovo sto si rekao da nemaju tehnicke mogucnosti za tvoj broj. :?

Pokusaj okupiti suseljane i napisite peticiju t-comu. Ako vas bude dovoljno, postavit ce vam potrebnu tehniku. To je uspjelo u jednom selu u Lici.
User avatar
VolkD
Napredujem
Napredujem
Posts: 199
Joined: 06-09-2008, 17:24
Location: Divaca (Slovenija)
Contact:

Post by VolkD »

Ehhh... ne verujem u tu priču...

Probaj stavit 220 V na parice. Nemoj stalno, samo povremeno. Možda češ dobiti optiku :lol: :lol:
User avatar
Feko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4394
Joined: 23-07-2008, 06:18
Location: Hrvatska, Slavonija, Selo moje malo...

Post by Feko »

:lol: :lol: Pa ako popizdim možda to i napravim :lol: :lol:

Ako ne dobijem DSL u roku 2 tjedna, možda odjebem cijelu liniju jer mi telefon i onako ne treba, imam 10 kuna razgovora a sve ostalo je internet...Tele 2 je pokrio Donji Miholjac i okolicu sa HSDPA signalom, pa možda uzmem ovo što su počeli reklamirati-mobilni internet...195 kn-12,50 za frekvenciju za 3 Gb prometa što će mi biti dovoljno...šta budem trebao skidati stavim na poslu i samo ujutro pokupim.
A u ponedjeljak ću korisničkoj službi HT-a j...t m...r :!:
r2d2
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 408
Joined: 08-01-2007, 18:38
Location: Zagreb

Post by r2d2 »

ne kuzim zasto jebati mater korisnickoj sluzbi? pa zato su se i razmnozili toliko jer im svi jebemo mater :lol: :lol: :lol:
...:::SVAKO "ZASTO", IMA SVOJE "JEBIGA":::...
User avatar
denahv
Pravo sam se raspisao :)
Pravo sam se raspisao :)
Posts: 1190
Joined: 21-10-2007, 19:15
Location: Osijek

Post by denahv »

T-Com (T-Mobile a.k.a. T-Kobile) su najobičniji šupci (ma šta najobičniji, oni su extra šupci), i od njih više nikada ništa neću imati. Moje mišljenje :D

@Feko, pogledaj ovo od Vip-a što ja imam, možda ti odgovara:
http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=27230735&idnews=632450
User avatar
Feko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4394
Joined: 23-07-2008, 06:18
Location: Hrvatska, Slavonija, Selo moje malo...

Post by Feko »

Ma od VIP-a imam samo GPRS brzinu, imam dobar signal od croneta no to mi je preskupo...ovo sa Tele2 ako bude funkcionirao bit će OK
User avatar
Smjesko
Stariji član
Stariji član
Posts: 4012
Joined: 26-12-2005, 17:12

Post by Smjesko »

Vi sto spolno opcite s materama u T-com-u stavite gumice i problem mnozenja ce biti rijesen. :lol:
Post Reply