Samsung WF-B1256GW vrata

Diskusija o popravkama raznih elektronskih aparata. Njihove sheme, dorade i slično.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax, LAF

Post Reply
BorisKV
Posts: 1
Joined: 26-10-2024, 12:39

Samsung WF-B1256GW vrata

Post by BorisKV »

Prije tri godine je došlo do kvara pomenute mašine u naslovu, prvo se nakon završenog pranja na displeju počelo ispisivati door, a ubrzo se nije moglo uošte pranje ni pokrenuti jer je počelo ispisivati door odmah nakon uključivanja mašine i nije bilo moguće bilo šta podesiti. Majstor reče da je bravica, i nakon što je zamjenio bravicu, ubačena potpuno nova nekorištena bravica, problem nije bio riješen, da bi onda rekao da je elektronika u pitanju. Nakon što je izvađena elektronika, primjetio sam da se na nekim dijelovima istopila.
Tek sad nakon tri godine sam uspio pronaći odgovarajuću polovnu elektroniku, juče zamjenio, oprala jednu turu veša i nakon što je završila opet door greška. Danas čim je uključim odmah nakon par sekundi izbaci door grešku i nije moguće ništa podesiti niti započeti pranje, dakle situacija opet ista kao i prije tri godine. Ima li neko ideju šta može biti, očigledno je nešto oko vrata, ali ne znam šta je u pitanju?
Image
Ova poruka konstanto blinka
Post Reply