Ozvučenje uz light show

Rasprava o el. shemama, pitanja i diskusije. Ako ti treba neka shema, ovdje pitaj.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax

Post Reply
User avatar
ivan09
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 742
Joined: 26-10-2010, 18:21
Location: FBiH Žepče 72230

Ozvučenje uz light show

Post by ivan09 »

Danas je sve veća potreba za kvalitetnim DJ-evima po tulumima, rođendanima... Pa tako i ja već 4 mjeseca se pokušavam dokazati. Sad za sad odlično napredujem, i upravo zbog toga sam došao na incijativu da malo proširim ono što imam. Plan je sljedeći. Potrebna mi je shema koja bi se realizirala i pretvorila u pojačalo za moj woofer zvučnik od 400W. Onda dolazi light show. Našao sam 3-kanalnu verziju (3x600W) ali meni treba nešto sa 5 ili 6 kanala. Evo i primjera tog light show-a http://www.youtube.com/watch?v=hs2kuJOY7Ro


Pozdrav...

EDIT: Pronalazio sam ja sheme za pojačalo od 400W ali meni treba samo bass da izdvaja.
Što reći?
User avatar
TomicIgor
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 46
Joined: 25-06-2009, 23:34

Re: Ozvučenje uz light show

Post by TomicIgor »

Prijatelju.. i ovaj sa snimka ti je trokanalni.. jer vidis da tih 5 sijalica rade po dvije paralelno...
Dvije sa strana.. trepere u isto vrijeme... ta jedna u sredini radi sama.. i te dvije sa strana te jedne u sredini.. takodje rade paralelno..

A mozes napraviti sebi kakav zelis light show.. pogledaj semu.. prosta je.. i samo dodaj jos kanala i promjenis vrijednosti filtera da reaguju na razlicite frekfencije zvuka

Poz
User avatar
ivan09
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 742
Joined: 26-10-2010, 18:21
Location: FBiH Žepče 72230

Re: Ozvučenje uz light show

Post by ivan09 »

U pravu si, nisam se zadržavao na videu mislio sam da je to to jer piše da je 5-kanalni.
Hvala na korekciji.
Što reći?
RumbaKing
Napredujem
Napredujem
Posts: 167
Joined: 22-02-2009, 05:02
Location: Srbija
Contact:

Re: Ozvučenje uz light show

Post by RumbaKing »

Pa napravi dva trokanalna :)
User avatar
ivan09
Odlično uznapredovao
Odlično uznapredovao
Posts: 742
Joined: 26-10-2010, 18:21
Location: FBiH Žepče 72230

Re: Ozvučenje uz light show

Post by ivan09 »

Pa i mislio sam nešto poput toga, da sa dvije strane budu po jedan 3-kanalni.
Ima li netko neki prijedlog za pojačalo? U pitanju je snaga od 400W.
Što reći?
Post Reply