Panasonic problem

Forum o svemu i svačemu, ALI vezanim za elektroniku.

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax, LAF

Post Reply
Veco
Posts: 5
Joined: 03-02-2005, 13:51

Panasonic problem

Post by Veco »

Ovako imam problem sa bezicnim telefonom Panasonik KX 705, radio je do skora ali sada je izgubio vezu sa bazomi nece vise da je uspostavi. Pa sta bi moglo biti ja mislim da je to nesto programski pa ako ko zna kako da napravim neka javi
HVALA
FaCe_In_MIRRoR
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 34
Joined: 09-01-2005, 23:51

Post by FaCe_In_MIRRoR »

Tvoj zahtjev je specifican, tacnije, specificno je vezan za jedan tvornicki uredjaj...

stoga mislim da je besmisleno postavljati pitanje na ovakav nacin, prvenstveno iz razloga sto taj uredjaj (pokvaren) nema ispred sebe da bi mogao diagnosticirati problem...

Mislim da je bolje da potrazis servis. Ako vec insistiras na samostalnoj opravci uz pomoc kolega, daj nam vise informacija... prva od njih bi bila npr. sta se desilo, pa je nestalo veze... mozda je pao?
Veco
Posts: 5
Joined: 03-02-2005, 13:51

Post by Veco »

Nije pao nego su se nestasna djecica igrala tipkala sve i svasta i od tada neradi. imao sam isti problem sa nekakvim bezicnim neka njemacka marka neznam koja tacno i kod njega je bilo upustvo u kojem pise kako resetovati tel. mora se ukucati kamaru brojeva i ostalih tipki na telefonu i on se resetuje i radio je posle toga. A u unutra(PANASONICA) nista nefali provjereno, a sto se tice servisa ovdje u tuzli nema profesionalni u koji bi se tel. moga odnijeti
Post Reply