max adsl ili...

Forum koji ne mora biti vezan za elektroniku ali u kojem vrijede pravila foruma!

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax, LAF

User avatar
denahv
Pravo sam se raspisao :)
Pravo sam se raspisao :)
Posts: 1190
Joined: 21-10-2007, 19:15
Location: Osijek

Post by denahv »

zmedak5 wrote:zasto kupovat homebox (5000 kn bez ugovora) kad imas mobitel! spojis njega i idjes di oces! ko jos zove fixne telefone? ako i oces ztvat imas za 50 kn da zoves 1000min!homebox NEVAJA ZA NISTA, jedino pripilat ga popola da dobijes kutije za matice i sarafe! meni je bija sporiji duplo od modema a skup ko kurac! di je to gigabajt 250kn? a t-com majmuni su jos gori i nuljudniji glupani!
koliko vidim, ti si jedini koji je reko nešto protiv homeboxa u ovom topicu. jel ne vidiš da smo zadovoljni njihovom uslugom!!?? nas ne zanima koji internet ćeš ti imat. ali ne moraš baš tako govoriti protiv homeboxa... malo prosurfaj po njihovoj stranici pa ćeš vidit koliko zadovoljnih korisnika ima. jesam u pravu :?: :?: :!: :!:

pozdrav
User avatar
Kurijera2000
Napredujem
Napredujem
Posts: 146
Joined: 06-05-2012, 11:21

Re: max adsl ili...

Post by Kurijera2000 »

Evo da probudim malo stariju temu!
Evo prije 3 tjedna mi se ja razbio max adsl (nije se htio spojiti na internet) i naravno zvao sam t-com i oni su rekli da ce u roku od 2 dana rijesiti problem. Kada su rijesili ovaj problem pojavio se je drugi - max download brzina mi je 0.44 Mbit/s :evil: a prije nego mi se je razbio internet mi je bila brzina 2 Mbit/s (znam da nije velika brzina ali sam 3 km od centrale). Drugi u mom selu uvijek su imali brzinu 0.78 Mbit/s (ne znam zasto su oni uvijek imali tako spru vezu). Zvao sam t-com da rijese ovaj problem i prije 3 dana je dosao njihov tehnicar. Kada je malo prckao po routeru rekao je da ce drugog dana doci malo iskusniji tehnicar s boljim instrumentom za mjerenje brzine pa da ce vidjeti sto se moze napraviti i naravno nije dosao!!!! I tako sam jucer zvao t-srot sav ljut i trazio da mi povecaju brzinu i opet su rekli su da ce to rijesti za najkasnije 2 dana. Moze li se tu sta napraviti da dobijem brzu vezu? Moze li se traziti da stave centralu u moje selo (tamo ima jedno 10-ak korisnika max adsla)? Sto da radim pomagajte?
Sutra cu ih zvati ako nitko ne dođe to popraviti pa javim! :azdaja: :azdaja:
Sta rec?
Post Reply