Potreban elektronski telefonski imenik za Srbiju

Forum koji ne mora biti vezan za elektroniku ali u kojem vrijede pravila foruma!

Moderators: pedja089, stojke369, [eDo], trax, LAF

Post Reply
User avatar
Lemilica91
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 30
Joined: 14-12-2010, 13:59

Potreban elektronski telefonski imenik za Srbiju

Post by Lemilica91 »

Da li je neko pri znanju gde bih mogao skinuti fr*e telefonski imenik ali u elektronskoj formi fora je da ima mogucnost searcha kucanja imena i obrnutu varijantu kucanja broja pa po tome pronalazenje adrese stanovanja.... MAda bih bilo dovoljno i samo pretrazivanje po imenu i prezimenu radi telefonskog broja i adrese stanovanja.
Postavih ovu temu posto me je prijatelj zamolio da mu pokusam naci tako nesto jer je cuo da ima, ali nisam uspeo naci nista osim jednog recnika zarazenog virusom.... :/
Da li neko zna gde bih mogao skinuti tako nesto ili barem nesto slicno??? Hvala unapred :)
vukboban
Pravo uznapredovao :)
Pravo uznapredovao :)
Posts: 212
Joined: 05-12-2008, 17:49
Location: Pancevo

Re: Potreban elektronski telefonski imenik za Srbiju

Post by vukboban »

User avatar
Lemilica91
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 30
Joined: 14-12-2010, 13:59

Re: Potreban elektronski telefonski imenik za Srbiju

Post by Lemilica91 »

Da to sam pronasao online searchera ima dosta ali je problem naci neki koji ima vec svoju bazu podataka i moze da rad offline jer u ovom slucaju racunar na kojem treba da se instalira nema pristup internetu...
Emigrant
Pravo sam se raspisao :)
Pravo sam se raspisao :)
Posts: 1436
Joined: 31-03-2011, 12:04
Location: N i t r a

Re: Potreban elektronski telefonski imenik za Srbiju

Post by Emigrant »

jedino da zamoliš gospodu iz srbijanskog PTT ... možda budu dobre volje i pošalju ti CD ...
User avatar
Lemilica91
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 30
Joined: 14-12-2010, 13:59

Re: Potreban elektronski telefonski imenik za Srbiju

Post by Lemilica91 »

Pronasao sam u jednom racunarskom centru doduse lik mi je rekao da ga vise ne prodaju jer je u pitanju stari format brojeva sada su ubacivana dva broja mesto 8mice u mom gradu, ali mi nije problem ako je mesto 69 samo 8mica... tako da je resen problem :) PozZz
Jecastr
Posts: 1
Joined: 09-09-2012, 12:34

Re: Potreban elektronski telefonski imenik za Srbiju

Post by Jecastr »

Vidim da ste nasli Telefonski imenik Srbije u elektronskoj formi a i meni treba. Mozete li da mi kazete gde bi mogla da ga nadjem.
Hvala
Jelena
User avatar
Lemilica91
Pocetnik na forumu
Pocetnik na forumu
Posts: 30
Joined: 14-12-2010, 13:59

Re: Potreban elektronski telefonski imenik za Srbiju

Post by Lemilica91 »

Dugo nisam bio ovde visa sila pa tek sada odgovaram, ja sam pronasao u jednom od racunarskih centara doduse na kraju je uspalo da je to imenik neko uradio samo za opstinu Becej to sam dao prijatelju jer on nema internet a ja iskreno smatram da je ovaj online sasvim u redu a ako si u mogucnosti da imas konekciju uvek izvoli linkove:
Bele strane: http://www.11811.rs/BeleStrane/Index
Poslovne strane: http://www.11811.rs/
Nadam se da sam pomogao :)
Post Reply